Всесвітній день молоді 2017

Всесвітній день молоді 2017

Всесвітній день молоді – це один з багатьох свят, який заснований для підтримки молодих людей у всьому світі. Він відзначається 10 листопада. В той час, як більш відомий аналог - Міжнародний день молоді ми святкуємо 12 серпня.

Але, незважаючи на те, що Всесвітній день молоді один з багатьох, це не робить його менш важливим, тому вирішили розповісти більше про це свято.

Всесвітній день молоді 2017: історія свята

Це свято було встановлено досить давно. Під час Другої світової війни була створена Всесвітня рада молоді, яка повинна була боротися з фашизмом. До нього входило понад 30 мільйонів молодих людей різних політичних ідеологій та релігій, молодь понад 63 національностей. І вже після закінчення Другої світової, з 29 жовтня по 10 листопада в Лондоні була скликана Всесвітня конференція молоді. І саме на ній було прийнято рішення про заснування такого свята, як Всесвітній день молоді.

З того часу міжнародне об'єднання молодіжних організацій - це центр міжнародного демократичного молодіжного руху, який об'єднує молодь усього світу без відмінності політичних і релігійних поглядів, расової та національної приналежності.

Варто відзначити, що ця організація невпинно бореться за права молоді в усьому світі. Адже у багатьох країнах, вони дійсно цього потребують. І у Всесвітній день молоді проходить безліч заходів, які носять інформативний характер.

Всесвітній день молоді 2017: традиції свята

А головний захід, який традиційно проходить у Всесвітній день молоді – це фестиваль ВФДМ. А точніше – Всесвітній фестиваль молоді і студентів. До речі, в 2017 році це буде вже 19 подібний захід в історії.

Щорічно Всесвітній день молоді проходить під новим гаслом. І в 2017 році він буде звучати так "За анти-імперіалістичну солідарність, мир і дружбу!".

Повернутись