Цілодобова "гаряча лінія" з протидії торгівлі людьми стартувала у прокуратурі Вінниччини

ВІННИЦЯ. 23 лютого. УНН-Центр. У прокуратурі Вінницької області працює цілодобова “гаряча лінія” з питань протидії торгівлі людьми, передає УНН-Центр з посиланням на відомство.

У прокуратурі Вінницької області, з метою оперативного реагування на факти пов’язані з торгівлею людьми, запрацювала телефонна “гаряча лінія”, одночасно Ваших листів нетерпляче чекає електронна скринька проекту.

Повідомлення про прояви та ознаки торгівлі людьми приймаються цілодобово за телефоном “гарячої лінії” (0432) 67-15-67 та/або на e-mail: 44.prokvin@gmail.com