Привітання із нагоди 26-ї річниці Незалежності України!

 
    Вже третій рік поспіль ми відзначаємо день Незалежності в той час, коли Україна знаходиться в смертельній небезпеці, коли на сході держави іде війна із Росією, коли гинуть наші рідні і близькі, коли залишаються вдови і сироти.
    Багато років ми спільно молилися за Україну і віддавали шану тим героям, котрі впродовж століть гинули за її Незалежність. А тепер ми молимося і віддаємо шану ще й тим, котрі загинули у сьогоднішній війні із нашим східним сусідом - Росією та її бандитами, що приїхали вбивати мирних людей. Нехай добра пам’ять про наших захисників назавжди залишиться в наших серцях!
    Ця війна почалася не сьогодні. Вона точиться сотні років. Нас завжди намагалися підкорити. А більшовизм старався осміяти і знеславити все, що давало сили нашому національному організму, намагався вбити у багатьох поколіннях національну свідомість, патріотизм, зробити з української нації рабів.
    Це, у деякій мірі, вдалося зробити на сході України. Ця війна за свідомість людей, а вже потім за території.
    Тому ми не маємо права бути слабкими. Ніхто нам не допоможе, якщо ми самі не захистимо себе.
    Тому попри всі проблеми, які впали на наші голови, не повинно бути ніякого песимізму і байдужості, адже розчарування – це зняття з себе відповідальності за долю держави і долю прийдешніх поколінь. Якщо ми займемо сторонню позицію, то нашу долю вершитимуть інші.
Тому пам'ятаймо:
    - Ми маємо бути сильними. Зважаючи на війну в Україні можна сказати, що світ сьогодні рахується і поважає тільки силу у всіх її проявах.
    - Не чекаймо допомоги. Бо ніхто за нас нічого не зробить і не наведе ладу у нашому домі. Тільки спільними зусиллями зможемо відстояти Україну і побудувати кращу державу для наших дітей та онуків.
    Тож я вітаю всіх зі святом ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. Бажаю всім доброго здоров’я, плідної праці, витримки, єдності та мудрості на шляху збереження і розбудови України.
 
Слава Україні!                                     Героям Слава!
 
 
З повагою,
сільський голова
села Нова Прилука                              Цикало Роман Борисович  
                
Повернутись