ЧЕМПІОНАТ ЛИПОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ З МАЛОГО ФУТБОЛУ

ЧЕМПІОНАТ ЛИПОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ З МАЛОГО ФУТБОЛУ!

25.08.2017р. завершився Чемпіонат Липовецького району з малого футболу між командами територіальних громад, який розпочався у червні 2017 року. На початок про участь у Чемпіонаті заявили 11 команд, згодом команду Зозівської громади було знято, тому друге коло спортивних зустрічей зазнало зміни!!!

На фінішну пряму вийшли 10 команд, а саме: команда села Нової Прилуки та Старої Прилуки, Турбова, Скитки, Липовця, Росоші, Вахнівки, Трощі, Щасливої, Козинець.

У заключному турі грали найсильніші команди. Відбулось три гри між командами "Нова Прилука" - "Вахнівка" (1:1), в наступній грі зустрілись команди "Липовець" - "Нова Прилука" (2:2). І на завершення турніру вболівальники полюбувались грою команд "Скитка чемпіон" - "Вахнівка" (0:0).

Здобула перемогу і взяла кубок та золоті медалі з грамотою футбольна команда "Скитка-чемпіон". Друге місце виборола команда Турбівської територіальної громади. І бронзові медалі, кубок та грамоту за третє місце отримав голова Новоприлуцької територіальної громади Цикало Роман Борисович.

Переможців Чемпіонату району з малого футболу вітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк. А підсумок зустрічі підвів Микола Любченко - голова СТ "Колос".